Jdi na obsah Jdi na menu
 


Josh a tetování!

9. 8. 2007

Josh Holloway si chce nechat udělat tetování na obličej.
Několika obrázky je již ozdobený, ruce, nohy, hrudník a další části těla mu ale připadají nudné, a tak se nechá tetovat rovnou na obličeji. "Toužím po tom už delší dobu. Hned, jakmile dokončíme natáčení Ztracených, do toho půjdu," říká rozhodně osmatřicetiletý seriálový herec.Obrazek

 

"Strašně toužím po tetování. Mám pro něj rezervovaný kus obličeje," vtipkuje Holloway a pokračuje: "Chtěl bych si nechat vytetovat ornament některého z havajských kmenů, nebo maorskou malůvku. Když se mi podaří najít nějaké pěkné erotické motivy, budu o to šťastnější," přiznává herec, jemuž by nevadil na obličeji ani nějaký hezký havajský či maorský znak souloži či ženského přirození.

 

V rozhovoru pro magazín Live ovšem také prozradil, že mu prozatím stojí v cestě za jeho tetovacím uspokojením producenti Ztracených. "Nebyli by z mého tetování asi dvakrát nadšení, takže zřejmě budu muset počkat až na konec natáčení, který je zatím, alespoň podle mých informací, v nedohlednu. Čímž ovšem nechci říct, že bude moje postava v seriálu až do konce. Nikdo neví, kdy skončí pod drnem," dodal Josh.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....!!!!!!!!!!

(Rikki, 3. 12. 2007 22:11)

sawyer nesmí umřít!